Opony w które warto zainwestować

Nokian WR D4: https://www.sklepopon.com/model-opony/nokian-wr-d4 to opona zimowa Premium Touring zaprojektowana do montażu w samochodzie osobowym. Ta opona zastąpiła Nokian WR D3. Ambicją Nokian Tyres jest pozostanie liderem rynku w krajach skandynawskich i Rosji oraz rozwój szybciej niż rynek na innych głównych rynkach. W ciągu pięciu lat w latach 2018–2022 celem jest wzrost o 50% w Europie Środkowej i dwukrotna sprzedaż w Ameryce Północnej. 

Popularne opony 

Produkty Nokian Tyres odniosły sukces w kilku testach magazynów samochodowych na całym świecie. Seria produktów wprowadzanych na rynek z nowymi innowacjami – poprawiającymi bezpieczeństwo, komfort i ekologiczną jazdę – była kontynuowana w okresie przeglądu. Na przykład: opony zimowe Nokian Hakkapeliitta R3 i Nokian Hakkapeliitta R3 SUV na rynki skandynawskie, rosyjskie i północnoamerykańskie, Nokian WR SUV 4 na rynki Europy Środkowej i Nokian WR g4 na rynki Ameryki Północnej zostały wprowadzone w styczniu 2018 roku. Opony letnie Nokian Powerproof i Nokian Wetproof na rynki Europy Środkowej, a także opony całoroczne Nokian WR g4 SUV na rynki Ameryki Północnej zostały wprowadzone w październiku 2018 roku. 

Inwestycja w opony 

Celem Nokian Tyres jest poprawa bezpieczeństwa na drodze i zbudowanie kompleksowej sieci stacji SnapSkan. Krajobraz sprzedaży hurtowej i detalicznej opon ewoluuje, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów. Nowe technologie napędzają to wraz z rosnącą cyfryzacją. Brak dostosowania się do zmian w kanale sprzedaży może mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe Nokian Tyres. Warto wspomnieć o tym, że opony Nokian WRD4 cieszą się sporą popularnością w dzisiejszych czasach. Dlaczego? Otóż, są to opony, które są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, więc odznaczają się takimi cechami, jak: trwałość oraz wytrzymałość. Sukces Nokian Tyres zależy od jego zdolności do innowacji i opracowywania nowych produktów i usług, które są atrakcyjne dla klientów i konsumentów. 

Doskonała marka 

Nokian Tyres jest skandynawskim pionierem w wymagających warunkach i wynalazcą opony zimowej. Firma opracowuje i produkuje opony klasy premium dla konsumentów i klientów, którzy cenią bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i innowacyjne produkty. Oprócz zespołu opon samochodów osobowych grupa obejmuje Nokian Heavy Tyres, która projektuje i produkuje opony do samochodów ciężarowych i ciężkich maszyn oraz Vianor, sieć opon i centrów serwisowych samochodów. Udział Nokian Tyres jest notowany na Nasdaq Helsinki. Firma ma fabryki w Finlandii i Rosji, a obecnie buduje nową fabrykę w Stanach Zjednoczonych. Rodzime rynki to kraje nordyckie i Rosja, gdzie firma jest liderem na rynku opon klasy premium. Europa Środkowa i Ameryka Północna są ważnymi rynkami rozwoju firmy. Polityka zarządzania ryzykiem przyjęta przez zarząd Nokian Tyres wspiera realizację strategicznych celów firmy i zapewnienie ciągłości działania. Opony Nokian WRD4 są dostępne w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach – co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdego kierowcy samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *